Vrátenie tovaru / Doprava a platba

Postup výmeny / vrátenia tovaru

Tovar môžete bez problémov vrátiť či vymeniť do 14 dní od doručenia zásielky. Stačí nepoužitý a neznečistené tovar poslať späť na našu adresu, spoločne s kópiou faktúry a k zásielke pridať vyplnený tento  tento formulář  V prípade výmeny uveďte, za aký tovar / veľkosť si prajete meniť. V prípade vrátenia tovaru uveďte číslo bankového účtu, kam si prajete vrátiť peniaze.

Adresa pro zaslání je 

Z+S Investment
Jungmannova 6
Praha 1
110 00

U topánok prosíme - vráťte nám ich v nepoškodené a nepolepený originálnej krabici. U oblečenia a doplnkov sú visačky dôkazom, že tovar nebol nosené.
 

Doprava a platba

 

Doprava zdarma je individuálne stanovená na produkty - pokiaľ je u produktu informácia, že na neho je doprava zadarmo, nebude účtované dopravné nech je výška objednávky ľubovoľná. Na celkovú výšku objednávky sa doprava zdarma nevzťahuje.


Všetko máme na sklade

Nechceme, aby ste na svoje krásne nové kúsky museli čakať niekoľko týždňov. Preto máme všetko skladom buď priamo v Českej republike (ihneď k odoslaniu) alebo na pobočke v Nemecku (doručenie do 3-5 pracovniach dní) Túto informáciu o dostupnosti sa dozviete v detaile konkrétneho produtku.

 

Dopravcovia a cena poštovného

UPS kuriér                 5,05 E

Dobírka                      1,94E
Platba kartou             ZDARMA
Platba převodem       ZDARMA