O nás

MEGABRANDS vzniklo vďaka našu vášni pre krásu a módu. Sme skôr menšie stredné eshop s 5 zamestnancami a individuálnym prístupom ku klientom. Špeciálne pre Vás sme pripravili širokú ponuku prémiových odevných značiek inšpirovaných trendmi a potrebami klientov. Špeciálne vybraný sortiment, jednoduché nakupovanie, bezpečné platobné metódy, rýchle dodanie a 14-dňová lehota na vrátenie tovaru zadarmo - nákup v MEGABRANDS je čirá radosť. Presvedčte sa sami!

1. Sme časťou skupiny siete distribútorov, nakupujúci priamo od oficiálnych zastúpení značiek!
MEGABRANDS
je súčasťou kapitálové skupín, ktorá sa teší dôvere európskych spotrebiteľov už 10 rokov! Naši obchodní partneri pôsobí na 14 európskych trhoch a dodávajú do spústy internetových i kamenných obchodov. Efektívne logistické a platobné riešenia, ako aj podpora našich dôveryhodných partnerov zaisťujú predaj kvalitné značkové módy.

2. Obslúžili sme už vyše 100 000 platiacich zákazníkov
Máme dlhoročné skúsenosti (8 rokov) s tými i najnáročnejšími zákazníkmi a preto už stovky spokojných zákazníkov vyjadrilo svoje kladné hodnotenie. Naši zákazníci nás milujú pre 100% originalitu tovar spojenú s lepšími cenami ako v retailových kamenných obchodoch, či slávnych e-shopoch.

3. Prémiová kvalita
Pre splnenie želania všetkých klientov sme pripravili široké portfólio kvalitných značiek na základe najnovších trendov a poznatkov v odvetví módy. Sme oficiálnymi distribútormi, spolupracujeme iba so spoľahlivými a dôveryhodnými partnermi. Garantujeme vysokú kvalitu a originálny tovar. S MEGABRANDS si môžete byť vždy istí, že kupujete to najlepšie.

4. Overené platobné metódy
Používame iba overené a predovšetkým bezpečné spôsoby platenia. GoPay, platba kartou, aj jednoduchý bankový prevod - môžete použiť najobľúbenejší platobnej metódy na trhu. Nevyhovujú Vám nákupy online? Žiadny problém - objednávku môžete zaplatiť aj na dobierku. Všetko jednoducho!

5. SSL - záruka bezpečného nakupovania
Používame šifrovanie SSL, ktoré zaisťuje dôvernosť a integritu prenosu dát, rovnako ako autentizáciu servera. Vďaka tomu sú všetky vaše osobné údaje šifrované a chránené proti prístupu tretích osôb.

6. Vaše dáta sú u nás v bezpečí
Osobitný význam prikladáme ochrane vašich osobných údajov.. MEGABRANDS váám zaručujú bezpečnosť spracovanie vašich dát. Poskytnuté informácie (napr. Prihlasovacie údaje, heslo, adresa domova alebo číslo bankového účtu) sú riadne zabezpečené a používané len na účely, na ktoré boli zhromaždené.
 

Garantujeme Vám pohodlné a bezpečné nakupovanie! Presvedčte sa sami!
 

Máte otázky? Kontaktujte našu infolinku na čísle +420 702 158 207 alebo na e-mailovej adrese:obchod@megabrands.cz